شش سایت عالی برای انتخاب رنگ

سلام قماشچی هستم طراح سایت، من چندین سال هست که دارم توی دنیای بی انتهای طراحی سایت گردش می کنم و تا حالا تجربه های زیادی کسب کردم. حالا وقتشه که اونها رو یواشکی با شما درمیون بذارم. اگر دوست دارین از این مقاله رو توی سایت خودتون بذارین خواهش می کنم منبع این مقاله عالی یعنی طراح سایت والا مقام قماشچی رو حتما ذکر کنین! خوب حالا آمده ای؟ بزن بریم!

شش سایت عالی برای انتخاب رنگ

رنگ ها یکی از اصلی ترین بخش زندگی ما هستند. از انتخاب لباس تا طراحی سایت ما همیشه در حال انتخاب و ست کردن رنگ ها هستیم. در طراحی سایت اگر شما منابعی قوی برای این کار داشته باشید با راحتی بیشتری می توانید رنگ های خود را انتخاب کنید.

1. Colour Lovers

این سایت توانایی مشاهده و انتخاب بیش از یک میلیون تم رنگ که توسط کاربران سایت تهیه شده است را به شما می دهد. نکته جالب این جاست که شما می توانید تم های رنگی که الان مد شده اند و کارابران زیادی آنان را پسندیده اند مشاهده کنید!

Colour Lovers

2. Coolors

این سایت در کنار جستجو و مشاهده تم های رنگی ایجاد شده توسط ذیگران این امکان را می دهد که خود شما هم به راحتی و سرعت یک تم رنگی برای خود بسازید و حتا آن را به اشتراک بگذارید تا نظر دیگران را هم راجع به آن بدانید.

Coolors color scheme generator

3. Adobe Color

این سایت عالی امکان جستجوی تم های رنگی و تهیه تم رنگی شخصی را در اختیار شما می گذارد. (من ازش استفاده کردم خیلی باحاله!)

adobe-color

4. Design Seeds

این سایت جالب تم های رنگی را بر اساس عکس هایی که در وجود دارد خلق می کند و به شما امکان استفاده از ترکیب بندی رنگ ها در طبیعت را می دهد.

Design seeds

5. Color Hunt

این سایت سری تم های رنگی خیلی قشنگی دارد که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

Color Hunt

6. Color Koya

این سایت ترکیب های دوتایی تیره و روشن را برای شما نمایش می دهد که برای ساخت دکمه ها در سایت بسیار کاربردی است.

Color Kaya

خلاصه اینکه حالا با شناختن این سایت ها کار شما برای انتخاب رنگ های زیبا برای طراحی سایت بسیار آسان تر شده است درباره شش سایت عالی برای انتخاب رنگ باهاتون صحبت کردم، اگر سوالی داشتین حتما سوالتون رو از مهندس قماشچی والا مقام بپرسین!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *